O MŠ Pardubická

Mateřská škola leží v okrajové části města. Její předností je nejen velká zahrada, která umožňuje bohaté a bezpečné pohybové vyžití dětí, ale také vlastní sauna a tělocvična pro rozvoj fyzické a tělesné zdatnosti.

MŠ je čtyřtřídní s kapacitou 112 dětí. Do třídy beruškové, motýlkové, kytičkové a sluníčkové jsou děti zařazovány podle věku.

Mateřská škola představuje jednu z možností, jak doplnit rodinnou výchovu a pomoci tak dětem zajistit od útlého věku prostředí s dostatkem mnohostranných a přiměřených podnětů k jeho aktivnímu rozvoji a učení. Snahou celého našeho kolektivu je chápat dítě jako jedinečnou osobnost, která má právo již v tomto věku být sama sebou a právě jako taková má být akceptována.

Rozvíjíme samostatnost dětí v prostředí plném tolerance, důvěry, přátelství a empatie, a tím děti připravujeme na začátek celoživotního vzdělávání.

Od 6:15 do 16:30

Školné a stravné

Školné:800 Kč měsíčně (předškoláci neplatí)
Stravné:50 Kč na celý den (děti s OŠD 51 Kč / den)