Mateřská škola Pardubická, Holice Ostrovy radosti pro vaše sluníčka

Články a fotografie

Naši lyžaři

Jako každý rok, tak i letos jsme, díky agentuře Ski Fanatic, vyrazili s dětmi do nedalekého Hlinska na lyže. Jednalo se už o druhou lekci, kterou si všichni moc užili.

Celý článek

Karneval-berušky

V úterý 21. února se ve třídě berušek konalo karnevalové veselí. Děti přišly oblečené v krásných maskách. Dopoledne plné tance, soutěží a her si všichni moc užívali.

Celý článek

Karneval-kytičky

V úterý se v naší třídě konal karneval, který si děti dosyta užily. V nádherných maskách si zatancovaly a zasoutěžily. Kromě sladké odměny si odnesly i diplomy…

Celý článek

Karneval-motýlci

Karnevalový den v motýlkové třídě a procházka po třídách v MŠ.

Celý článek

Karneval-sluníčka

Děti ze sluníčkové třídy si karnevalový rej užily. Sešla se nám spousta krásných masek, které si zasoutěžily a dostaly za odměnu diplom.

Celý článek

Motýlci a zdraví

Děti z motýlkové třídy v rámci tématu Moje tělo a zdraví navštívily Sokolovnu, kde si zasportovaly. Ve školce jsme si hráli na ordinaci dětského lékaře.

Celý článek

Motýlci v posilovně

Motýlková třída navštívila cvičební a posilovací centrum Buffy, kde si děti prakticky vyzkoušely cvičení na různém cvičebním nářadí.

Celý článek

Ledové království v kytičkách

O kráse, ale i nebezpečí zimní

Celý článek

Betlém kostel

Děti z motýlkové třídy si byly prohlédnout betlém v holickém kostele sv. Martina v doprovodu p. faráře a následně i venkovní betlém před kostelem.

Celý článek

Vánoční posezení v motýlkové třídě

Nejprve jsme rodičům předvedli krátké vystoupení s tanečky a koledami v tělocvičně. Poté jsme se přesunuli do naší motýlkové třídy, kde jsme spolu s rodiči vyráběli různé dárečky a…

Celý článek

Vánoční posezení v kytičkové třídě – videa

Děti si pro rodiče připravily veršovanou pohádku "O jedličce", taneček "Vánoční macarena" a s rodiči si vyrobily svícen a ozdobu. Společně si užily vánoční atmosféru při poslechu…

Článek neobsahuje obrázky
Celý článek

Zimní radovánky

Konečně jsme se dočkali prvního sněhu a bobování na naší zahradě!

Celý článek

Projektový den Architekt

Předškoláci se ve čtvrtek 8. prosince stali malými architekty. Naučili se pojmenovat části domu, z čeho se dům staví, co je to půdorys, technický výkres aj.

Celý článek

Vánoční stromečky

Děti z motýlkové třídy se šly podívat při své poslední dlouhé vycházce na prodej vánočních stromků.

Celý článek

Mikulášská nadílka

V pondělí 5. prosince 2022 navštívila naši mateřskou školu vzácná návštěva. Jelikož už není v pekle karanténa, jako v posledních dvou letech, přišli Mikuláš s andělem i čertem.

Celý článek
« Novější článkyStarší články »

Mateřská škola Pardubická, Holice Ostrovy radosti pro vaše sluníčka