Mateřská škola Pardubická, Holice Ostrovy radosti pro vaše sluníčka

Články a fotografie

Zmrzlina na rozloučenou

Se školním rokem se děti z kytičkové třídy rozloučily opravdu sladce. Ano, je to tak, byla to opravdu zmrzlina, která udělala tu definitivní tečku za školkou.

Celý článek

Motýlci v muzeu

Děti z motýlkové třídy při své poslední dlouhé vycházce navštívily Africké muzeum dr. E. Holuba. Nejprve sledovaly film o slavném cestovateli a poté si prohlédly celé muzeum.

Celý článek

Plavecký kurz 2023

Letošního plavání se kromě beruškové třídy zúčastnily všechny naše ostatní třídy, které střídavě dojížděly do Plavecké školy v Pardubicích. Děti se v jednotlivých družstvech…

Celý článek

Zahradní slavnost

Zahradní slavnost k ukončení školního roku a rozloučení s předškoláky se všem moc líbila. Nejprve se s krátkým vystoupením představily děti ze všech tříd.

Celý článek

Dětský den

V úterý 30. května se v naší školce konal Dětský den. Na děti čekala dobrodružná stezka s pohádkovými otázkami, na jejímž konci na ně čekal poklad ve formě sladké odměny.

Celý článek

Den dětí u berušek

Děti z beruškové třídy prožily krásný den plný soutěží a her. Velkým zážitkem pro ně byla pohádková stezka zakončená hledáním sladkého pokladu.

Celý článek

Výlet Častolovice

Děti z beruškové a sluníčkové třídy se vydaly na výlet do Častolovic. Prošly se po zámeckém parku, posvačily u rybníčku a prohlédly si zvířátka v minizoo.

Celý článek

Motýlci výlet vlakem

Motýlková třída jela na výlet vlakem do Moravan, děti si také pohrály na dětském hřišti u Duhového jezera.

Celý článek

Tablo předškoláků

Tablo našich předškoláků si můžete prohlédnout v prodejně M-byt na holickém náměstí.

Celý článek

Výlet zoopark – kytičky

Děti z kytičkové třídy vyrazily na výlet do zooparku Stěžery. Čekala je

Celý článek

Výlet zoopark – motýlci

Děti z motýlkové třídy vyrazily na výlet do zooparku Stěžery. Čekala je poučná komentovaná prohlídka mezi venkovními výběhy a voliérami se zvířaty.

Celý článek

Noc v MŠ

Natěšení předškoláci strávili výjimečnou noc v MŠ v pondělí 15. května. Přišli vybaveni karimatkami, spacáky, polštářky a hlavně baterkami. Po pobytu plném pohybu na školní zahradě…

Celý článek

Návštěva v ZUŠ

Děti z motýlkové a kytičkové třídy navštívily ZUŠ Karla Malicha, kde jim pedagogové představili jednotlivé nástrojové sekce (dechová, klávesová, smyčcová a strunná).

Celý článek

Čarodějnický rej v kytičkové a motýlkové třídě

Děti si hrály různé hry, soutěžily a tančily ve třídách i na školní zahradě.

Celý článek

Čarodějnický rej ve sluníčkách

Už od rána se scházeli čarodějky a čarodějové, aby si užili čarodějnický rej s kamarády. Otestováni byli ve třech disciplínách: hod jablkem do kotlíku s lektvarem…

Celý článek
« Novější článkyStarší články »

Mateřská škola Pardubická, Holice Ostrovy radosti pro vaše sluníčka