Mateřská škola Pardubická, Holice Ostrovy radosti pro vaše sluníčka

Články a fotografie

Výlet do Planetária v Hradci Králové

Děti z motýlkové a kytičkové třídy vyjely v pátek 17. března 2023 do hradecké hvězdárny. V projekčním sále se seznámily s noční oblohou, hvězdami a planetami.

Celý článek

Výlet do Planetária v Hradci Králové

V pátek 17. března 2023 se děti ze sluníček vypravily na výlet do Planetária v Hradci Králové. Dozvěděli jsme se tam mnoho zajímavých informací o Vesmíru…

Celý článek

Sluníčka v knihovně

Děti ze sluníčkové třídy navštívily městskou knihovnu. Poslechly si pohádku z knihy Maxipes Fík, kterou jim přečetla paní knihovnice. Dále měly možnost složit puzzle ke konkrétní…

Celý článek

Sluníčka-barevný týden

V barevném týdnu jsme si povídali o základních barvách. Každý den byl zaměřený na jinou barvu a tak jsme se vždy sešli krásně sladění. Na děti čekala i ochutnávka ovoce či zeleniny…

Celý článek

Motýlci v knihovně

Děti z motýlkové třídy navštívily v rámci "měsíce knihy" městskou knihovnu v KD, kde besedovaly s paní knihovnicí, poslechly si pohádku a zahrály si vědomostní hry na téma…

Celý článek

Motýlci v Holoubku

Motýlková třída navštívila rodinné centrum Holoubek, kde se děti seznámily s hernou Montessori, učebnami a mohly si pohrát se stavebnicemi a různými skládánkami.

Celý článek

Naši lyžaři

Jako každý rok, tak i letos jsme, díky agentuře Ski Fanatic, vyrazili s dětmi do nedalekého Hlinska na lyže. Jednalo se už o druhou lekci, kterou si všichni moc užili.

Celý článek

Karneval-berušky

V úterý 21. února se ve třídě berušek konalo karnevalové veselí. Děti přišly oblečené v krásných maskách. Dopoledne plné tance, soutěží a her si všichni moc užívali.

Celý článek

Karneval-kytičky

V úterý se v naší třídě konal karneval, který si děti dosyta užily. V nádherných maskách si zatancovaly a zasoutěžily. Kromě sladké odměny si odnesly i diplomy…

Celý článek

Karneval-motýlci

Karnevalový den v motýlkové třídě a procházka po třídách v MŠ.

Celý článek

Karneval-sluníčka

Děti ze sluníčkové třídy si karnevalový rej užily. Sešla se nám spousta krásných masek, které si zasoutěžily a dostaly za odměnu diplom.

Celý článek

Motýlci a zdraví

Děti z motýlkové třídy v rámci tématu Moje tělo a zdraví navštívily Sokolovnu, kde si zasportovaly. Ve školce jsme si hráli na ordinaci dětského lékaře.

Celý článek

Motýlci v posilovně

Motýlková třída navštívila cvičební a posilovací centrum Buffy, kde si děti prakticky vyzkoušely cvičení na různém cvičebním nářadí.

Celý článek

Ledové království v kytičkách

O kráse, ale i nebezpečí zimní

Celý článek

Betlém kostel

Děti z motýlkové třídy si byly prohlédnout betlém v holickém kostele sv. Martina v doprovodu p. faráře a následně i venkovní betlém před kostelem.

Celý článek
« Novější článkyStarší články »

Mateřská škola Pardubická, Holice Ostrovy radosti pro vaše sluníčka