Mateřská škola Pardubická, Holice Ostrovy radosti pro vaše sluníčka

Články

Motýlci v sokolovně

Na dlouhou vycházku jsme se vypravili do sokolovny, kde jsem si zahráli a zasportovali a pak si i prohlédli kavárnu uvnitř  a také balkóny nad parkem.

Celý článek

Sluníčka na návštěvě v KD

Kulturní dům Holice byl otevřen před 60 lety a pořádal Den otevřených dveří. Děti ze sluníčkové třídy si prohlédly všechny prostory a moc se jim tam líbilo.

Celý článek

Předškoláci na návštěvě v KD

Děti z kytiček využily tématu Kniha-můj kamarád a vyrazili do KD. Nejprve si prohlédly knihovnu, kde na ně s úkoly čekala paní knihovnice a hned poté si v rámci oslav KD za…

Celý článek

Den otevřených dveří KD

Motýlková třída se na dlouhou vycházku vypravila do KD na Den otevřených dveří. Děti si prohlédly prostory ve sklepě, kde je zaujala stará filmová promítačka.

Celý článek

Slavnostní den

Na závěr týdenního tématu Šaty dělají člověka měly děti z kytičkové třídy "slavnostní den". Přišly krásně oblečené, seznámily se se společenskou etiketou…

Celý článek

Karneval v beruškové třídě

Berušky si karnevalový den moc užily. Zazpívaly si, zatančily, nechyběly ani hry, soutěže a přehlídka masek. Už se moc těšíme na další karneval!

Celý článek

Karneval v motýlkové a kytičkové třídě

Karnevalový den si děti náramně užily. Nechyběla promenáda v maskách, diskotéka ani soutěže. Za krásné kostýmy byly děti sladce odměněny a domů si odnesly omalovánky.

Celý článek

Karneval ve sluníčkové třídě

"Sláva, bude velký bál, možná přijde i pan král...". Ve sluníčkové třídě král nebyl, ale bylo tam spousta krásných masek. Moc jim to všem slušelo.

Celý článek

Olympiáda v kytičkové třídě

Předškoláci v sobě objevují sportovního ducha, už od samotného zahájení olympijských her v Pekingu fandí našim sportovcům. A jde jim to velice dobře! Děti si tu správnou olympijskou…

Celý článek

Motýlci na vycházce

Během dlouhé vycházky si děti prohlédly, kde bydlí jejich dva kamarádi ze třídy. Zasloužené občerstvení na sluníčku všem přišlo vhod. Cestou jsme si prohlédli i květinářství…

Celý článek

Projektový den - Cesta do pravěku

Projektového dne Cesta do pravěku se zúčastnily děti ze sluníčkové, motýlkové a kytičkové třídy. V tělocvičně měly možnost prohlédnout si a osahat různé zkameněliny a fosilie.

Celý článek

Projektový den

Děti z kytičkové třídy se v rámci projektového dne s názvem Moje město pustily do "výstavby" města, zkusily si, jak se dělají mapy a jak se v mapě orientovat.

Celý článek

Lyžařský kurz

Děti z motýlkové a kytičkové třídy začaly jezdit na lyžařský kurz do Skiareálu Hlinsko, kde se seznamují se základy lyžování.

Celý článek

Nadílka u sluníček

Vánoční pohodu si sluníčka pěkně užily. Nové hračky se dětem moc líbily. Společné také ochutnaly vánoční cukroví.

Celý článek

Kytičky a zimní radovánky

Děti z kytičkové třídy si užily nejen první sníh a zimní radovánky, ale také pomáhaly s uklízením sněhu ze zahrady.

Celý článek
« Novější článkyStarší články »

Mateřská škola Pardubická, Holice Ostrovy radosti pro vaše sluníčka